Herkese mutlu haftalar.

Haftanın ilk günü bir çok ayakta denk güçlerin mücadelesine sahne olacak Bursa programı ile birlikteyiz. Haftaya güzel bir başlangıç yaparak tüm hafta devam etmesi ümidi ile gelin hep beraber Bursa programına kısaca bir göz atalım.

Şimdiden Hepimize Rast Gelsin.

1.Ayak: Günün ilk ayağında üç isim bence bir birinden ayırmadan yazıpması taraftarıyım 3 MARUF TAY 1 CAN FATİHİM 4 BOĞAZLI ilk planda sürpriz konumda ise 5 BAYKOÇ 6 TEKNUTLU ve son olarak 7 TORRERO Yterli olacaktır. Sıralamam: 3.1.4/5.6.7

2.Ayak: Çok fazla yoruma gerek olmayan bir maiden kaya ekürilerini ilk sıraya koyarak tuttuğum isimleri yazıyorum İmkan nispetinde değerlendirin. Sıralamam: 1.9.7.6 10

3.Ayak: Notlarımız arasında bulunan wıshper arkası uzak ikinciliği ile 2 MİRANUR ilk sıradan tercihim sonrasında favori konumun da iki isim 3 MATMAZEL ÇİKOLATA ve 4 AMAZING LOVE Yazalım Furkan ile start alacak olan istikrarsız 1 RAZİYE ANA Bir kez daha şans veriyorum son olarak 11 VENÜS DUAGHTER sürprizde bulunsun. Sıralamam: 2.3.4.1.11

4.Ayak: %80 agf lere dayanan 1 SUMELHAN ı ikramiye amaçli 4 KAYA LOGOSU ile yıkma projemiz var bakalım. Sıralamam: 1.4

5.Ayak: Okan Gökçe nin geçen yarışta yaptığı hataları yapmayacağını umuyorum maidenden çıkmasını beklediğim 8 TATARRAMAZAN BANKOM

6.Ayak: Son ayakta bir çok isim var kazanmasını beklediğim sıralamamda hepsine yer vereceğim. Başa AKHTAMAR, NEW TRANSATLENTIC ve SPRING BREAK koydum bu üçlüyü sakın atlamayın derim.  Sıralamam: 6.5.14.12.2.1.8.10

BURSA ALTILIM

1.AYAK: 3.1.4

2.AYAK: 1.9.7.6.10

3.AYAK: 2.3.4.1.11

4.AYAK: 1  /  4 

5.AYAK: 8 TEK

6.AYAK: 6.5.14.12.2.1.8.10

Hepimize Bol Şanslar

Pin It