HARİKA PROGRAM 

istanbul denk güçler olunca bir başka güzel en azından tuttuğunuz isimler bir şekilde bir yerlere geliyor şöyle bir durum vardır bir at tuttarsınız ganyanı yüksektir ve gelir kazanır işte öyle bir program mutlaka uçuk tuttuğunuz isimleri ekleyin en azından ganyan alın şans ya olurmu olur

1 ayak: ilk kez koşacak isimlerden hazırlık olarak NİSSAL ATALANTE ikilisi bir tık önde olsada ilk ayak olması sebebi ile BEHNANE ATAKIZIM yazılarak geçilebilir.

2 ayak: KIZILKALE ilk şanslı isim TALİPHAN son koşusunda bana göre biraz zorlandı ikinci sıradan yazalım ekonomik kuponlara yeterli görünsede buraya bir kaç isim daha ekleyelim yerimiz müsait ALİŞAN ZAMANA KARŞI burası kapanmış olur

3 ayak: Nihayet geçebileceği rakipler yanında koşaca olanTARSUS BEYAZI öndeki kaçan macadamia arkasında iki takip edip sonlarda kazanması bekliyorum zira tempolar istediği gibi gidecek ağır tempo olursa yada süratli fark etmez iki şekildede kazanır net BANKO adayımdır

4 ayak: stili rakibi olmaması ve buradaki rakiplerinden bariz üstün olduğuna inandığım TURBOCU sonlarda kesilmezse kazanır ancak öyle bir durumda ZAL ve İLKSEN ilk devreye girecek isimlerdir son koşusunda da şans verdiğim ve iyi koşmasını beklediğim BABAKAFKAS eli kulağında dikkat

5 ayak: ULAN BATOR SİNYOR ŞAMİL ZAFER ATEŞİ REBEL YELL CARESTES ESKAYRA ayırımsız yazalım ben ayıramadım hatta kapatın

6 ayak: Son koşu günün belkide en zor koşusu olacak MARAZHAN SAN MARİNO MAHİRBEY BRAVE FEET ASLANSTAR CREOLE SWING şanslı olabilcek isimlerin başında geliyor sizde bu koşuyu şişirin derim

HEPİNİZE BOL İŞANS DİLERİM

KURGUM

8.4.

3.1.....7.6...10.5.4

7 TARSUS BEYAZI

1 TURBOCU

7.6.8.5.1.3

15.5.2.3.1.13

Pin It