Güzel Program

1 Koşu: Güzel Hazırlıkları ile CANITEZ KARAYAMA Ön planda değerlendirelim 2.3.5.1.8 Yazılması gereken isimler olarak eklenmeli

2 Koşu: Tam Bir taktik savaşı risk almadan kapatalım 5.3.2.1.4

3 Koşu: MAVİDALGA İçin Yorum Yazmaya gerek Var mı Bilemedim ancak buradaki rakiplerini devamlı geçen isim yine kazanır BANKO adayımdır Yıkacaksanız ELANİLİM mutlaka yazın

4 Koşu: İlk kez Koşacak Tay yarışı daha S.kaya Binmese GÜMÜŞKESEN ZOR GEÇİLİRDİ ama maalesef taylara çok kötü binen bir jokey ile start alacak buraya GÜNIŞIĞI NESROŞ YAĞIZAT DAĞKRALI mutlaka yazacağım risk alacaksanız karar sizin

5 Koşu: Son koşusunu kazanan ZARTAR etkili binicisi ilk sıradan kurguma alıyorum DOYOUN HEARTED ufak kuponlara yeterli ancak geniş oyunlara iki isim daha önereceğim SERDEM ve İSMİHAN hatta WEST LFE

6 Koşu: Zor Bir koşu daha Nasıl sonuçlanacak merak ediyorum sıralamam şablonda

7 Koşu: İlk Kez Çim Koşacak olmalarına rağmen CORCOVADO ve TOPANGA ayımsız yazılmalı uyum sağlarlarsa aralarına at girmez eksik koşarsalar sıralamam şablonda

8 koşu: SAHİPBEY Günün Bir Diğer BANKO adayıdır istikrarlı koşuları ve koştuğu rakiplerini baz alırsak burayı rahat kazanmalı

9 Koşu: Uzun mesafeli koşuyu kalabalık tutmak gerekli  sürpriz bitme ihtimali çok yüksek 

2 ALTILI KURGUM ( ALTILI TUTTU : 2.224 TL )

3......4.8.6.2

2.4.3.5.6 

2.5.1.3

1.4......2.5.3

2 SAHİPBEY

5.2.1.7.9

Pin It