rokettube

Nesine.com / B.Düşmez
 

3. Koşu - 2'si grup olmak üzere İstanbul'da start aldığı son 4 yarışında ilk 3'ten düşmeyen ve hep mücadelenin içerisinde olan 1 numaralı ATMACA BEYİ kendisini tercihleyen Halis Karataş idaresinde favorimdir. 7 yarıştır grup koşularda boy gösteren 2 numaralı MERİH bu kez oldukça uygun rakipler yanında çok şanslı olacaktır. Bu ikili arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum. 

4. Koşu - 411 gün sonra sahalara dönecek olan kalite isim 8 numaralı HALİÇ eküri avantajıyla favorimdir. 7 numaralı NİLDA, 10 numaralı KISRAKBAŞI, 5 numaralı HABİLDEN ve 4 numaralı ERBABAM ekürilerin eksik koşması halinde devreye girecek isimlerdir. 

5. Koşu - G1 Harem koşusu galibi Adakarası'nın anne kardeşi olan, yarış hayatının ilk startından bugünkü jokeyi idaresinde çokta fazla üzerine gidilmeden tatminkar ikincilikle ayrılan 3 numaralı BARBO, çok daha tecrübeli gireceği yarışta birinciliğin en güçlü adayıdır. Riski sevenlere tek olarak öneriyorum. 8 numaralı PIERRO, 6 numaralı GECEKONDU, 1 numaralı ASİ MERİÇ ile 5 numaralı DUX rakip yazacaklara önerilerim. 

6. Koşu -  Uluslararası Boğaziçi koşusunda stili dışı koşan, son yarışında ise trafik problemi yaşadığı için tabela dışında kalan 2 numaralı BLAZE TO WIN dişine göre rakipler yanında kazanarak son 2 koşusundaki kötü performanslarını unutturabilir. 3 yarıştır geçilmeyen ve her yarışında üzerine koyan 7 numaralı KHAN OF GHOST'un, yaşça büyük rakipleri yanındaki ilk sınavından nasıl bir sonuçla ayrılacağını hep beraber izleyeceğiz. Son koşusunu oldukça beğendiğim 3 numaralı MY BILLIONAIRE dikkate alınmalı. 

7. Koşu - Daha iyi rakipler arasındaki son yarışı bu grup için tatminkar olan 1 numaralı SANAY favorimdir. Yine sert rakipler arasından gelen 5 numaralı ISLAH dikkate alınmalı. Ankara'dan hedef yaparak gelen 3 numaralı RUSGELİN unutulmamalı. bomboş kilosuyla 9 numaralı EL HAMAME sürprizim. Geniş şablonlara önerim bu ayağı kapatmaları olacak.  

8. Koşu -  En az kendisi kadar şansı olacağına inandığım eküri avantajıyla 4 numaralı STROM TRACKS ilk şans vereceğim isimdir. 6 numaralı FASSBENDER, 3 numaralı LADY DI, 2 numaralı ÇEBERTAY, 10 numaralı GRAND EFE ile 19 numaralı ANALUX öncelike rakipleridir. Uzun zamandır takibimde olan 5 numaralı VOLBER SURPRISE bombam. 

 

Pin It

You have no rights to post comments

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

   

SATILIK ATLAR

Kibar Hara Satar, Alan Kazanır SAVAŞATI İstanbul'da Kısa ...

SATILIK KOŞAR DURUMDA ARAP YARIŞ ATI       Yarışı hazır...

Aygız (Joker-Özkız) Dişi  Doğum Tarihi : 05.02.2015 İzmi...

Kayseri Pınarbaşı Şen harasında bulunan 2 adet 2,5 lu tay il...

...

Atçılıktan çıkma kararı aldıklarından dolayı eküriye ait sıf...

RESİMLER