rokettube
Nesine.com/B.Düşmez

1. Koşu Sıralamam: 3-8-4-5-9-6
2. Koşu Sıralamam: 6-1-3-8-2-4-5-7
3. Koşu Sıralamam: 7-6-1-2
4. Koşu Sıralamam: 3
5. Koşu Daha iyi rakipler yanında kazandığı son koşu ile dikkat çeken 9 numaralı AGAH, uzundan kısaya dönmekten etkilenmediği takdirde yine kazanabilir. 5 numaralı SİNGAPORE PRENSİ, 7 numaralı BURCUTAY, 2 numaralı ÇAĞLARKAN, 3 numaralı ZÜLUMKAR, 4 numaralı KARA KANTOS, 6 numaralı PEXUSS, 8 numaralı AŞK VE GÜL ile 1 numaralı ROJHAT KIZI sırasıyla rakipleridir.
6. Koşu Kum pistteki yarışını ölçü almadığım 3 numaralı ERBOĞA'nın, çok daha iyi koştuğu pistte maiden’a veda ederek ilk birinciliği ile tanışmasını bekliyorum. 
7. Koşu Daha önce bu sıklet altında bu pist ve mesafede kazanmayı başaran ve ağır kilolarla koşmaya alışık 1 numaralı GLOIN favorimdir. İstikrarlı 6 numaralı MORE THAN A GAME en ciddi rakibidir.
8. Koşu Ekonomik kuponlara 6 numaralı YILDIRIMBEY ile 3 numaralı OĞLUM BERAT öncelikle işaretlenmelidir. 5 numaralı SERHUNCAN, 2 numaralı IMPULSIVE, 4 numaralı SERHUNCAN ile 1 numaralı BAYBAŞKAN yazarak bu ayağı sağlama alabiliriz. 
9. Koşu Bugünkü binicisi idaresinde yine bu pistte geride bıraktığı koşulardan ikinciliklerle ayrılan 7 numaralı UCANARDA artık kazanacak kıvama geldi. Kantarmasını yakından tanıyan pilotu Müslüm Çelik idaresinde maiden’a veda etmesini bekliyorum. 8 numaralı KIZIM ÖZÇELİK favorinin eksik koşması halinde devreye girecek isimdir.
10. Koşu Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.
Pin It

You have no rights to post comments

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

   

SATILIK ATLAR

Kibar Hara Satar, Alan Kazanır SAVAŞATI İstanbul'da Kısa ...

SATILIK KOŞAR DURUMDA ARAP YARIŞ ATI       Yarışı hazır...

Aygız (Joker-Özkız) Dişi  Doğum Tarihi : 05.02.2015 İzmi...

Kayseri Pınarbaşı Şen harasında bulunan 2 adet 2,5 lu tay il...

...

Atçılıktan çıkma kararı aldıklarından dolayı eküriye ait sıf...

RESİMLER