rokettube

1).AYAK: Formda jokeyi ile FANCYCHANCY buraya hedef yapan SUN BURN ikilisi bence ilk ayak için yeterli olacaktır... M.Çiçek / H.Karataş kısacası...


2).AYAK: Her yarışta bir başka safkanın kazandığı buradaki arıkanlar arasında DİNAMİK, VASEM, TUBULEFE ve EFE BABA ilk planda yazılmalı, sonrasında artık kazanma sıraları geldi diye düşündüğüm KEKEÇ BEY, İNSUYU, UÇAN MARTI imkanlar ölçüsünde kesinlikle yazılmalı derim.


3).AYAK: LADY CARINA sahadaki saatçilerin gözdesi olarak ilk planda kuponlarımıza yazılırken, son yarışı hiçte kötü olmayan ZUZUNAZ bu aralar suskun olsada farklı kumaşı ile DIVINE FORCE birçok yerde favori olan AZALEA İzmirin çiçeği ile şans arayan WINGED VICTORY bence kuponlarımızda bulunmalıdır.


4).AYAK: İzmir pistindeki formunu koruyan klas arıkan ALMOHAD yine kazanmaya çok yakındır Banko..


5).AYAK: Hayli bilinmez bir yarış olacağı bence gün kadar aşıkar olan buradaki mücedele için sizlere DİLEĞİM, GÜLÜZARKIZ, ilk öncelikte olamak üzere ECEYLÜL BELÇİM ile MİLENA isimli safkanları tavsiye ediyorum.


6).AYAK: Bu tür yarışlarda sürekli iyi koşan GALLOPING LORD ve bence tek rakip durumundaki URLA ZAMANI arasında geçecek bir yarış olacaktır iki safkan yeterli olur diyor sizlere bol şanslar diliyorum..


TAHMİNLER:
5,7 / 2,4,5,6,10,12,3 / 3,1,5,4,8/ 2 / 4,7,5,3,9 / 2,9

Pin It

You have no rights to post comments

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

   

SATILIK ATLAR

Kibar Hara Satar, Alan Kazanır SAVAŞATI İstanbul'da Kısa ...

SATILIK KOŞAR DURUMDA ARAP YARIŞ ATI       Yarışı hazır...

Aygız (Joker-Özkız) Dişi  Doğum Tarihi : 05.02.2015 İzmi...

Kayseri Pınarbaşı Şen harasında bulunan 2 adet 2,5 lu tay il...

...

Atçılıktan çıkma kararı aldıklarından dolayı eküriye ait sıf...

RESİMLER