rokettube
Site girişleri; www.videoy.net
www.ipu1.com
whatsap.video
www.vdli.net

MEMLEKET HAVASI
Dedelerden gelme bir İstanbullu olarak yıllardır İzmirde yaşıyor olmam nedeni ile sizlere hep bu ilimizden makale ve yazılarla ulaşmaya çalıştım. Şimdi yıllar sonra yeniden, doğduğum ve büyüdüğüm. Veliefendi çayırından,Beyoğlu sokaklarından ve kimbilir belkide Tarla başından bir rüzgar estirmeye çalışacağız. Umuyoruzki sizlere en azından Ağustos ayına kadar her pazar olmak üzere faydalı oluruz. Evet efendim şimdi sizlerde hazırsanız buyrun Tarihteki adı ile Papazın çayırı, sonraları Velü Ettün efendü Çayuru sonraları ise Veli efendi Olarak bilinen Aşkımızın membağı olan VELİ EFEDİ HİPODROMUNA;

GÜNÜN KALESİ “COPPERFIELD” BANKOM…

1).AYAK: Yarışları tatminkar olan PROXY,ilk tercihimiz olurken sonrasında MAKAMBO,DİDACTİC,PARAVANİ kuponlarımıza hep yazılacabilecek safkanlar olurken. Sahadaki arkadaşlarımızın yere,göğe sıdıramadığı OBRA REİS kesinlikle ıskalanmamalıdır.

2).AYAK: Oldukça zorlu geçmeye aday buradaki mücadele için sizlere öncelikle; NEŞETİM, BUGLEM,HELİNTAY ve HÜROĞLU öneriyorken. Özel duyumlarımın olduğu ERGİNSOY sağlam kuponlarda,mutlaka değerlendirilmelidir.

3).AYAK: Bana göre günün kalesi durumunda olacak. Formda safkan COPPERFIELD uygun rakipler yanında kazanmaya çok yakındır Banko..

4).AYAK: Bence altılının kırılma noktalarından biri bu ayakta olmaya adaydır gelin buraya sırası ile; SELUŞKA, SARAYCARİYESİ, SİGNORA ve KARA GÜLÜM isimli safkanları ayrımsız olarak yazalım..

5).AYAK: İstanbul'u fet eden büyük komutan Fatih Sultan Mehmet handan olma Yıldırım Bayezıdhan dan esinlenmiş adı ile ilk tercihimiz BAYEZID olurken. İzmirde birçok idman ve yarışını yakından izleme fırsatımın olduğu klas safkan EL NINO bakalım İstanbulda da esebilecekmi ? Bir çizgi atmakta fayda olur. Sizlere bu yarış için ısrarla tavsiye edeceğim safkan ise savaşçı bir karaktere sahip olduğunu bildiğim CORCOVADO olacaktır.

6).AYAK: Geldik final mücadelesindeki tay yarışına ERGENE RÜZGARI, MELİHEFE benim sizler için ilk plandaki önerilerimdir. Sonrası içinde ekürülerininde desteği ile iyi koşacağını umduğum. KAFKASLI GİBİ isimli arıkanı değerlendirelim derim.

Hepinize bol şanslar


YOLU AT SEVGİSİ OLAN HERKESLE BİR GÜN www.sonduzluk.com'DA BULUŞURUZ


TAHMİNLER:


1,3,6,4,2   /  3,10,12,2,7   /  4   /  2,7,4,3   /  1,4,3   /  1,3,4....

Pin It

You have no rights to post comments

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

Ücretsiz At Yarışı / Altılı Ganyan Tahminleri

21.07.2018 CUMARTESİ İZMİR ALT…

ŞAMPİYON JOKEYLERİMİZDEN SEDAT OKUMUŞ AĞABEYİMİZ...

Temmuz 20, 2018

21.07.2018 CUMARTESİ ANKARA AL…

21.07.2018 CUMARTESİ ANKARA TAHMİNLERİM Biz kim...

Temmuz 20, 2018

21.07.2018 CUMARTESİ ANKARA AL…

21.07.2018 CUMARTESİ ANKARA TAHMİNLERİM Biz kim...

Temmuz 20, 2018

21.07.2018 CUMARTESİ ANKARA AL…

21.07.2018 CUMARTESİ ANKARA TAHMİNLERİM Biz kim...

Temmuz 20, 2018

20.07.2018 CUMA İSTANBUL ALTIL…

İstanbulda 2. 6'lı ganyanın bütün koşularının çi...

Temmuz 20, 2018

20.07.2018 CUMA İSTANBUL ALTIL…

Selamlar İstanbulda 9 koşu ve 2 altılı var iki A...

Temmuz 19, 2018

20.07.2018 CUMA BURSA ALTILILA…

20.07.2018 Cuma "tjk" Bursa Tahmini; KAPTAN ABİ...

Temmuz 19, 2018

20.07.2018 CUMA İSTANBUL İDMAN…

{modal url="images/tktk.gif"}ÖNEMLİ NOT, TIKLA...

Temmuz 19, 2018

20.07.2018 CUMA HAMİLTON ALTIL…

20.07.2018 CUMA Günü yapılacak olan HAMİLTON yar...

Temmuz 19, 2018

20.07.2018 Cuma Gazete Tahminl…

İSTANBUL GAZETE TAHMİNLERİ Ulusal Gazetelerin...

Temmuz 19, 2018

19.07.2018 PERŞEMBE ANKARA

Dün ki İstanbul yarışları sonrasında bir twitter...

Temmuz 19, 2018

19.07.2018 PERŞEMBE ANKARA

19/07/2018 Perşembe "tjk" Ankara Tahmini; Yedil...

Temmuz 19, 2018

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo hukuk tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo ver altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjke tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk indir tjk ganyan Popüler Sorgular ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin tahmin102 tahmin okulu tahmingold tahmin türkçesi tahminbaz tahmini tahmin kelimesinin türkçesi gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni amk gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı Alternatif kelime aracı ile google arama motorunda istediğiniz kelimemin popüler aramalarını listeleyebilirsiniz. Popüler Sorgular gazete altılı a milliyet gazetesi altılı afşin b gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni amk gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri fanatik gazetesi altılı eki fanatik gazete altılı tahminleri fanatik gazete altılı gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete puanlı altılı fanatik gazetesi altılı programı yarış gazetesi altılı programı altılı tüyo altılı tiyosu altılı tüyo siteleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri

   

SATILIK ATLAR

Kibar Hara Satar, Alan Kazanır SAVAŞATI İstanbul'da Kısa ...

SATILIK KOŞAR DURUMDA ARAP YARIŞ ATI       Yarışı hazır...

Aygız (Joker-Özkız) Dişi  Doğum Tarihi : 05.02.2015 İzmi...

Kayseri Pınarbaşı Şen harasında bulunan 2 adet 2,5 lu tay il...

...

Atçılıktan çıkma kararı aldıklarından dolayı eküriye ait sıf...

YAZARLAR

27 Haziran 2016'da GAZİ Koşusuna katılacak atların idman p...

Türkiye Jokey Kulübü Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ...

GAZİ KOŞUSUNU EN FAZLA KAZANMIŞ YABANCI JOKEY KİMDİR ? Yok...

TJK DA BİLGİ EKSİKLİĞİ DEVAM EDİYOR !Ülkemizdeki at yarışı...

TJK 2 SENE GERİDEN GELİYOR 2015 yılında Temmuz ayının 10...

Belkide geçtiğimiz yıllarda gerçek profesyoneller ile tanı...