rokettube

SENSENİ BİL SENSENİ, SENSENİ BİLMEZ İSEN !
Değerli yarış severler, son günlerde atçılık camiası içinde olduğunu idda eden. Ancak kendisinin, bu camia dan, olmadığı aşıkar olan. Bir kişi nin, yaptıkları artık bini aşmış durumda.. At yarışı ve atçılık camiasında; At Sahibi, Antrenör, Apranti, Jokey yada yedekçi’ diyelim.. sahalarımızdan Allahın kulu ile iki satır sohbeti dahi olmayan Kısacası at yarışı sahalarında tanınmayan, bilinmeyen..Ancak, ne hikmetse bir Gazete de editör, pozisyonunda bulunan. Ancak belli ki, ipi çoktan çekilmiş Hani eceli gelmişte, cami duvarına işiyor gibi söz konusu bu kişi belkide son çırpınışlar olarak. Abuk sabuk şeyler yazıp çizmekte..

BOŞ ADAM’A.. BOŞ OLMAYAN TAVSİYELERİMİZ !..
Ama görünen odur ki, balık baştan kokmuş Sen birilerinden destek yada reklam, adı altında para almışsın. Sonra deniz bitince de, cıyaklamaya başlamışsın..
Bilerek yada, bilmeyerek. Alış veriş yaptığın kişi ve kuruluşlar dışına taşıdığın ve taşırdığın PİSLİK İŞLER’ kime nereye gidiyor sanırım farkında değilsin?.. Ya’ bu işlerden vazgeç, yada köyüne geri dön! Öyle oturduğun yerden ahkam, kesmekle olmaz bu işler www.sonduzluk.com gibi şahsiyetli, şerefli kalemini satmamış sitelerden, uzak dur!.. Bu işler telefonda ağlamaya, koca şirketin GEnel Müdürünü gitmeyen paralara bahane göstermeye benzemez bilesin..


BEDAVA İLAVEYE, VASIFSIZ YÖNETİCİ
Eskilerin dediği gibi Ne insanlar vardır üzerinde elbise yoktur, ne elbiseler vardır içinde İNSAN YOKTUR ! Çok merak ediyorum, ülkemizdeki Gazeteler işe aldıkları insanları gerçekten araştırıyormu ? yoksa bu garip tipler birileri sayesindemi Gazetelerde köşeleri kapmaktalar ? İyi ama, atçılığı ne kadar biliyorlar? camia da, ne kadar tanınıyorlar? Spor Gazetesi adı altında piyasaya çıkan,futbol dışında okuru olmayan.. Ancak sayfalar dolusu BEDAVA at yarışı ilaveleri vererek satış tirajlarını artırmış olan, bu yayın organlarında Bir tek iş bilen yöneticide mi yok ? Elbiseleri içinde olmayan ve ağzından salyalar saçarak etrafa saldıran, bu çalışan için Acaba yalnızca REKLAM olsun iyisi de, kötüsü de bizim olsun mantığımıdır ? Son dönem yaşananlardan, sonra söz konusu Gazetenin yöneticileri ve hissedarları bence birkere daha, bu konuları düşünmelidirler. Öyle sanıyorum ki yakında ellerindeki yayın organı başta TJK olmak üzere açılan davalarla da, gündemden düşmeyecektir.


Özcan + Yıldırım = 2 BANKO.
Bu sezon hali hazırda en fazla kazanan Jokey durumundaki. Ö.Yıldırım İzmirde kurduğu ekip ile daha iddalı yarışlara hazırlanıyor. Genel görüntüleri ve hazırlıkları tam olan. Safkanlarla bu gece, iki yarış için çok iddalı olacaktır. SCOUTLEO, İILDIR RÜZGARI Bankolarım

ALTILIM

4,12,11,2,3,9

6,3,2,4,7

5,7,2,3,4

1-TEK

2-TEK

4,8,3,1,2

Pin It

You have no rights to post comments

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

Ücretsiz At Yarışı / Altılı Ganyan Tahminleri

14.12.2018 CTESİ İSTANBUL TAHM…

Yarışsever Dostu Ufuk Coşkun, Tamamen Ücretsiz v...

Aralık 14, 2018

15.12.2018 CTESİ İSTANBUL TAHM…

Yılların Tecrübesi, kuponların vazgeçilmezi Prof...

Aralık 14, 2018

15.12.2018 CUMARTESİ İSTANBUL …

  15.12.2018 CUMARTESİ İSTANBUL TAHMİNLERİM...

Aralık 14, 2018

14.12.2018 CUMARTESİ ADANA ALT…

Yarışsever Dostu Ufuk Coşkun, Tamamen Ücretsiz v...

Aralık 14, 2018

15.12.2018 CUMARTESİ ADANA TAH…

Yılların Tecrübesi, kuponların vazgeçilmezi Prof...

Aralık 14, 2018

15.12.2018 CUMARTESİ ADANA ALT…

  15.12.2018 CUMARTESİ ADANA TAHMİNLERİM ...

Aralık 14, 2018

15.12.2018 CUMARTESİ ADANA ALT…

Hipodromların Master Chef'i Recep Usta'nın sizle...

Aralık 14, 2018

14.12.2018 CUMA İZMİR ALTILI T…

TJK SAYESİNDE ATÇILIĞIMIZDA YENİ ÖLÇÜ TERİMLERİ...

Aralık 14, 2018

14.12.2018 CUMA İZMİR ALTILI T…

Yarışsever Dostu Ufuk Coşkun, Tamamen Ücretsiz v...

Aralık 14, 2018

14.12.2018 CUMA KOCAELİ ALTILI…

14.12.2018 Cuma"tjk" Kocaeli Tahmini; TUMBULZ...

Aralık 14, 2018

14.12.2018 CUMA KOCAELİ ALTILI…

Efsane Tahminci Teacher'in sizler için hazırlad...

Aralık 14, 2018

14.12.2018 CUMA KOCAELİ ALTILI…

Yarışsever Dostu Ufuk Coşkun, Tamamen Ücretsiz v...

Aralık 14, 2018

14.12.2018 CUMA KOCAELİ TAHMİN…

Yılların Tecrübesi, kuponların vazgeçilmezi Prof...

Aralık 14, 2018

13.12.2018 PERŞEMBE İZMİR ALTI…

13 ARALIK 2018 PERŞEMBE İZMİR   Halkın Sesi, S...

Aralık 13, 2018

13.12.2018 PERŞEMBE İZMİR ALTI…

TJK’YA ABA ALTINDAN SOPA GÖSTERENLER KİM ?Cahil ...

Aralık 13, 2018

13.12.2018 PERŞEMBE İZMİR ALTI…

Yarışsever Dostu Ufuk Coşkun, Tamamen Ücretsiz v...

Aralık 13, 2018

altılı ganyan sonuçları altılı ganyan altılı ganyan tahminleri altılı ganyan hesaplama altılı ganyan yorumları altılı ganyan oyna altılı ganyan bülteni altılı ganyan izle altılı ganyan tablosu altılı ganyan analiz tüyo tüyolar tüyo ne demek tüyo hukuk tüyo vermek tüyo mülakat tüyocu tüyo nedir tüyo iddaa tüyo ver altılı sonuçları altılı tahmin altılı bülten altılı ganyan altılıbul altılıtuttur altılı galop altılı hesaplama altılı analiz altılı oyna tjk tjk tv tjk sonuç tjke tjk bülten tjk tahminler tjk agf tjk galop tjk indir tjk ganyan Popüler Sorgular ganyan ganyan time ganyan sonuçları ganyan bayi ganyan tahmin ganyan canavarı ganyanmatik ganyandan ganyancı ganyan yorum tahminkolik tahminler tahmin tahmin102 tahmin okulu tahmingold tahmin türkçesi tahminbaz tahmini tahmin kelimesinin türkçesi gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni amk gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete altılı Alternatif kelime aracı ile google arama motorunda istediğiniz kelimemin popüler aramalarını listeleyebilirsiniz. Popüler Sorgular gazete altılı a milliyet gazetesi altılı afşin b gazete altılı bülteni tjk gazete bülten tahminleri fanatik gazetesi altılı bülteni fotomaç gazetesi altılı bülteni güneş gazetesi altılı bülteni amk gazetesi altılı bülteni olay gazetesi altılı bülteni sözcü gazetesi altılı bülteni posta gazetesi altılı bülteni yarış gazetesi altılı bülteni gazete ve dergilerin altılı tahminleri fanatik gazetesi altılı eki fanatik gazete altılı tahminleri fanatik gazete altılı gazete altılı ganyan tahminleri fanatik gazetesi altılı ganyan bülteni sözcü gazetesi altılı ganyan sayfası hürriyet gazetesi altılı ganyan tahmini posta gazetesi altılı ganyan tahmini fotomaç gazetesi altılı ganyan tahmini takvim gazetesi altılı ganyan tahmini habertürk gazetesi altılı ganyan yurt gazetesi altılı ganyan fanatik gazetesi altılı ganyan programı gazete puanlı altılı fanatik gazetesi altılı programı yarış gazetesi altılı programı altılı tüyo altılı tiyosu altılı tüyo siteleri altılı tüyoları bursa altılı tüyoları altılı tüyo beygir altılı tüyoları adana altılı tüyo tahminleri

   

SATILIK ATLAR

2017 DOĞUMLU İNGİLİZ TAYLARI SMART ROBIN – NEVER LOST (Strik...

SAHAYA GİTMEYE HAZIR KALAN SON 5 TAY SAVAŞATI, UZUNBEY, P...

Kibar Hara Satar, Alan Kazanır SAVAŞATI İstanbul'da Kısa ...

SATILIK KOŞAR DURUMDA ARAP YARIŞ ATI       Yarışı hazır...

Aygız (Joker-Özkız) Dişi  Doğum Tarihi : 05.02.2015 İzmi...

Kayseri Pınarbaşı Şen harasında bulunan 2 adet 2,5 lu tay il...

...

Atçılıktan çıkma kararı aldıklarından dolayı eküriye ait sıf...

YAZARLAR

SENARYO BAŞTAN YAZILIYOR Bundan bir süre önce Türkiye Jo...

İZMİR'İN FAVORİLERİNE NELER OLUYOR ? Son haftalarda yakınd...

GALOPLARIN DİLİ YOKSon dönemlerde tartışmalara neden olan...

Türkiye Jokey Kulübü Adamına göre Ahır Tahsisi Yapıyor Tü...

İZMİR'DE; SARI KIRMIZI RENKTE, DÖRT NALA BİR SEVDA..; BUĞD...

Günümüzde ayrımcılık toplumun bütün kesimlerinde görünür, ...

LAF İLE PEYNİR GEMİLERİ YÜRÜTENLERE AĞIT.. Ülkemizde yılla...

GÖNDERMEDİĞİ BAŞKAN KALMADI... Boğaziçi Üniversitesi mezu...