rokettube

İzmir/ Perşembe..;


7'Lİ GANYANCILARA ÖZEL: İzmirdeki sabah işini çok beğendiğim Ankara ilimizden gelen AVUKAT bence kazanmaya çok yakındır...


1).AYAK: Bana göre ilk planda bu pist ve mesafede ( 1.27 ) Yapan tayları yazmakta fayda olacaktır.GOBEN, DERİN DİDEM ve UÇANAHMET Sonrasında 1200 çimde iyi dreceli bir yarışı olan Ketme'li YALAZINOĞLU kesinlikle ıskalanmamalıdır.


2).AYAK: Arapların buradaki yarışı hayli zorlu geçmeye aday olup, bence içinden çıkılması zor olan bu mücadeleye fazla at yazmakta fayda olacaktır. Sizler için sıralamam şöyle oldu; YİĞİTSOY, CATCH MONEY, SULTANPELİN, ASİ KALP ve DEMİRCİEFE bence ayrımsız olarak kuponlarımızda bulunmalıdır.


3).AYAK: Gerek daha önceki yarış performansı gerekse İzmirdeki son form durumuna baktığımızda bana göre yarış içinde bir sorun yaşamaz ise SUN BURN kazanmaya çok yakındır Banko..


4).AYAK: Rakiplerine oranla hayli formda olan ve yarış performansı her gün daha da gelişen ekürü destekli YÜKSEK UÇUŞ içinde, kazanmaya çok yakındır ifadesini kullanmak ve sizlere ikinci Banko olarak önermek istiyorum..


5).AYAK: Bana göre gecenin en zorlu mücadelesi bu ayakta yaşanacaktır. Bence yine fazlaca safkana şans tanımak gerekecek. Sizler için buradaki sıralamam ise şöyle oluşuyor; TİBET,PAMUK NİNE, GEZEGEN, ZABALAM, KIŞLALI ve formda safkan KEHKEŞAN..


6).AYAK: Gecenin final yarışı için sizlere ilk planda 1200 deki son yarışını kazanmış olan WINALOT izmirde istikrarlı bir form durumundaki EL FUEGO her an ters bir yarış beklediğim HARMANDALI isimleri öneriyorken, Uzunca bir süredir koşmuyor olsada idmanlarında hiçte kötü görünmeyen MEHMET ABİ Sabah idmanlarında dikkatimi çeken OKYANUS SİSİ ile ENOPİ bence kuponlarımızda bulunmalıdırlar. Hepinize bol şanslar.


TAHMİNLER:

2,8,4,5 / 6,7,8,10,3 / 2 / 1 / 6,7,3,1,9,5 / 5,3,8,1,15,6

Pin It

You have no rights to post comments

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

   

SATILIK ATLAR

Kibar Hara Satar, Alan Kazanır SAVAŞATI İstanbul'da Kısa ...

SATILIK KOŞAR DURUMDA ARAP YARIŞ ATI       Yarışı hazır...

Aygız (Joker-Özkız) Dişi  Doğum Tarihi : 05.02.2015 İzmi...

Kayseri Pınarbaşı Şen harasında bulunan 2 adet 2,5 lu tay il...

...

Atçılıktan çıkma kararı aldıklarından dolayı eküriye ait sıf...

RESİMLER