rokettube

12.03.2018 PAZARTESİ BURSA

Bursa ilk iki ayak sürpriz olabilir ama son ayaklar biraz daha net görünüyor. O yüzden kalabalık başlayacağız sonlara doğru azalarak gideceğiz.

Handikap 17 koşu ile altılı başlıyor ve SEMADA YILDIZ (4) ile KOVADA (5) benim gözümde ön plana çıkıyorlar. İkisi cazip isimler burası çok ciddi bir şekilde ufak kuponları temizleyerek altılıyı başlatabilir. Çok at yazdım...

Geçen hafta Maidenler cazip isimler geldi Altılılar uçtu gitti. Aynı şekilde bu haftada ilk gün büyük sürpriz kazanır özellikle STORM THE CITY (11) dikkat diyorum.

OLTACI (1) ve MANİDAR (8) arasında bir yarış gibi görünüyor ama sahadan gelen haberler KADİRKAAN (2) iyi koşacak şekilde bu safkanı da yazmak lazım.

PRINCESS DI (2) Kısa Vade 7 koşuda erkeklere taş çıkartıp kazanabilir.   Ayrıca GOLD FOOT (5) çok iyi durumda geldiği haberini aldım ikisini yazdım.

BABAMUZO (2) son yarışında kötü olsa da bu yarış için değişik hazırlanmış hedef yapılmış ve çok iddialı olacağı aldığım haberler arasında ben kuponumda tek bıraktım.

Son koşuda da KÖREBE (5) çok ön planda. Son yarışlarında formunu en üst seviyeye çıkardığı gözlemlenen safkan alternatif tek olabilir. Rakipleri şablonda.

ALTILIM
1.AYAK: 4-5-2-3-7-8-6-11-10
2.AYAK: 11-12-2-3-7-8-4-1
3.AYAK: 1-8-2
4.AYAK: 2-5
5.AYAK: 2-BABAMUZO
6.AYAK: 5 -- 2-3-4 

BOL ŞANSLAR

Pin It

You have no rights to post comments

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

   

SATILIK ATLAR

Kibar Hara Satar, Alan Kazanır SAVAŞATI İstanbul'da Kısa ...

SATILIK KOŞAR DURUMDA ARAP YARIŞ ATI       Yarışı hazır...

Aygız (Joker-Özkız) Dişi  Doğum Tarihi : 05.02.2015 İzmi...

Kayseri Pınarbaşı Şen harasında bulunan 2 adet 2,5 lu tay il...

...

Atçılıktan çıkma kararı aldıklarından dolayı eküriye ait sıf...

RESİMLER