rokettube

LADY BOURBON: Son koşusunda bana göre kesinlikle ciddi taktik hatasından ötürü kaybetmiş olan çok daha hazır olarak birincilik almasını kuvvetle muhtemel görüyorum. Geçildiği JAMALA'nın kilo alması nedeniyle safkanı ön plana çıkarıyorum.

COYOTE FLY: Son koşularında lehine gelişen tempolarda sonlarda çok etkili yarışlar çıkararak başarılı performanslar gösteren isim, bugün lehine oluşacak benzer şartlarda kazanmaya oldukça yakın isimdir. Fakat bugün program üzerinde FLYING BIRD gibi bana göre geçilmesi zor bir ismin yanında bu günün diğer tekide kazanırsa, altılı ganyan tüm cazibiyetini yitirecek gibi duruyor. Haliyle oyuna biraz cazibe katmak ve ikramiyeye yönelik devrilmesini beklemek mantığında bir kurgu çıkardım. Dileyen güvenen arkadaşlar alternatif olarak bu ismide değerlendirebilirler.

FLYING BIRD: Son koşusunda Kısa Vade 7 koşuda çok daha farklı bir performansa imza atarak harika bir performns gösteren ve kazanan FLYING BIRD gerçek potansiyelini sahaya yansıtmıştı. Bugün etkili olduğu mesafede çok şanslı olabilecek bu isim kazanması gerekir diye düşünüyorum.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 3 / 1-7-9
2.AYAK: 4 / 7-2-3
3.AYAK: 8-7-3-1-5-2-4
4.AYAK: 1-FLYING BIRD
5.AYAK: 5-3-1-2
6.AYAK: 8-9

BOL ŞANSLAR

 

 

 

Pin It

You have no rights to post comments

YAZARIN DİĞER TAHMİNLERİ

   

SATILIK ATLAR

Kibar Hara Satar, Alan Kazanır SAVAŞATI İstanbul'da Kısa ...

SATILIK KOŞAR DURUMDA ARAP YARIŞ ATI       Yarışı hazır...

Aygız (Joker-Özkız) Dişi  Doğum Tarihi : 05.02.2015 İzmi...

Kayseri Pınarbaşı Şen harasında bulunan 2 adet 2,5 lu tay il...

...

Atçılıktan çıkma kararı aldıklarından dolayı eküriye ait sıf...

RESİMLER